רכישת כרטיסים בטלפון 6119*
למעלה
 

אודות

טוקהאוס – מועדון תרבות תל אביבי

 

טוקהאוס ביריד המזרח-נמל תל אביב, בית לתרבות עם בר-מסעדה

טוקהאוס מציע לכם מגוון רחב של אירועי תוכן ותרבות שמוגשים על ידי מרצים, אמנים, סטנדאפיסטים, חוקרים, עיתונאים, יוצרים, מוזיקאים, אנשי רוח ואקדמיה ממגוון אינסופי של תחומים, לצד אלכוהול, אוכל טוב ואווירה חמה.

טוקהאוס הוא מקום בילוי עם ערך, דיאלוג בין יוצרים לקהל, ומעורבות חברתית ותרבותית, שמאפשרים לאנשים להיחשף לרעיונות חדשים, דעות, סיפורים, ויצירה, יחד עם אווירת בילוי של בר/מסעדה.

המקום שנמצא ביריד המזרח-נמל תל אביב, ומציע בכל חודש לוח אירועים מתחלף החל מהרצאות, ראיונות, ערבי הרצאות קצרות בסגנון TED, סטנדאפ, הופעות מוזיקליות, פודקאסטים לייב, שירה בציבור, ערבי אימפרוביזציה ומה לא.

באפריל 2021, טוקהאוס נכנס לשיתוף פעולה עם ה"קאמל קומדי קלאב", מועדון הסטנדאפ המצליח בניהולו של רועי לוי. מיטב הקומיקאים והסטנדאפיסטים המובילים בארץ, עולים כל שבוע להופיע על הבמה שלנו.

בטוקהאוס תוכלו לשמוע על תרבות ובידור, מדע, פילוסופיה, פסיכולוגיה, הסטוריה, טכנולוגיה, וגם על פוליטיקה, אקטואליה, כלכלה, רפואה, וסיפורים אישיים, מהמרצים המובילים בארץ בתחומם.

במקום פועל בר גדול ומגוון ומסעדה עם תפריט של אוכל קליל ואיכותי בניצוחה של השפית ורד שקד. דלתות המקום נפתחות כשעה וחצי לפני תחילת הארוע, ואתם מוזמנים להגיע להנות מהתפריט והבר, ולהרחיב מחשבה ודעת.

מייסדים ומנהלים

אילת הראל, מנכ"ל

לשעבר מפיקה ומנהלת שידורים של טלעד ערוץ 2; שותפה ומנהלת גשם תקשורת; מנכ"ל דוקודרמה; מנהלת קרנות ופרויקטים בפורום המשפחות השכולות הישראלי-פלסטיני.
[email protected]

אילן דה פריס

לשעבר מנהל הארכיון הישראלי לסרטים סינמטק ירושלים ופסטיבל הקולנוע הבינלאומי; מנהל משכנות שאננים; סמנכ"ל תוכן של טלעד ושל רשת – ערוץ 2מפיק הסרט "בלוז לחופש הגדול"; שותף בחברת ההפקות גשם תקשורת; מפיק ובימאי.

[email protected]

צוות

  • מנהלת שיווק אירועים עסקיים/פרטיים: אדוה עילם נדל [email protected]
  • מנהלת חשבונות: מירב אלון – [email protected]
  • מנהל תפעול: מקס פודטוב
  • שפית ומנהלת מטבח: ורד שקד
  • צוות סושיאל ודיגיטל: מירב פרקש-סעד ובן ברודהרסט

טוקהאוס – מתחם לאירועים עסקיים, כנסים, אירועים פרטיים.
דברו איתנו על האירוע שלכם.

קראו עוד >